June 16, 2024
یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

سفارش آجر نما

کاربرگرامی جهت ثبت درخواست خود لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.پس از تکمیل فرم، کارشناسان پشتیبانی آجر جم به قید فوریت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم سفارش آجر و کاشی

"*" indicates required fields

آجر سنتی قزاقی
آجر لفتون
آجر نسوز

سفارش آجر

آجرها انواع مخلفی دارند که کاربرد آنها را نیز متفاوت ساخته است. سفارش آجر از مراکز معتبر می تواند محصولی با کیفیت را برای ساخت به شما عرضه نماید. تنوع در شکل و ابعاد و حتی رنگ آجرها امروزه جزو نقاط قوت این محصول به شمار می رود. آجر نما یکی از انواع آجر مورد استفاده در ساخت بنا است که خود تنوع زیادی دارد.

خرید آجر نما

آجر برای نخستین بار از پخت گل کنار اجاق کشف شد. رفته رفته نوع مواد تشکیل دهنده آن تغییر نمود و به شکل امروزی خود رسید. اما از دیرباز تا به امروز در ایران، از آجر به عنوان مصالح مناسب برای نما سازی در ساختمان استفاده می شود. این محصول پر کاربرد و ارزان قیمت دارای شرایط نگهداری ساده ای نیز می باشد. در صورت استفاده از آجر نمای بی کیفیت و نامناسب، شکل ظاهری بنا زیبا نخواهد بود و شرایط محیطی گاه سبب تخریب آن می شود.

برای سفارش انواع آجر نما باید به فروشگاه ها و یا مراکز معتبر عرضه انواع آجر مراجعه نمود. خرید آجر نما از یک مصالح فروشی ناشناس ممکن است به قیمت تخریب سازه تمام شود. بنابراین برای تهیه این محصول با قیمت مناسب و کیفیت بالا باید تحقیق نمود.

کلام پایانی

آجر قزاقی، هلندی، حصیری و… تنها نمونه هایی از آجر نماهای موجود در بازار می باشند. سفارش آجر می تواند در کمترین زمان این محصول را به دست خریدار برساند.